Tech

Asystent Google pojawi się w przeglądarce Chrome na Android?

Asystent Google szturmem zdobył popularność na całym świecie – niedawno pojawił się również w Polsce. Asystent nieustannie jest rozwijany, a Google chce, aby współpracował z jak największą ilością aplikacji – i tutaj pojawił się pomysł: Google Chrome + Asystent Google? Fajnie!

W maju 2019 na konferencji I/O podobno ma przedstawić nowe funkcjonalności.
Jedną z nowości może być dodanie Asystenta Google właśnie do przeglądarki mobilnej Chrome, która dostępna jest na praktycznie każde urządzenie z systemem Android. Wyszło to za sprawą fragmentu kodu źródłowego w testowej wersji Chromium.
Portal 9to5Google odnalazł w nim informacje wskazujące na to, że właśnie w Chrome będziemy w stanie korzystać z inteligentnego asystenta firmy Google.

Oczywiście nic nie jest potwierdzone i nie możemy być pewni, że na 100% Asystent pojawi się w mobilnej wersji Chrome, ale gdyby to się pojawiło, to ułatwi to znacznie wyszukiwanie informacji poprzez Asystenta np. odnośnie przeglądanej przez nas strony.
Na przykład rezerwowanie hoteli lub bookowanie lotów byłoby o wiele łatwiejsze.

Być może, że to będzie jedna z wielu nowych funkcjonalności Asystenta Google – możemy spodziewać się wszystkiego. Podczas konferencji zobaczyć mamy nowe urządzenia Google Pixel udowadniające, że to Google jest liderem jeśli chodzi o zdjęcia. Do zobaczenia w maju!

Related posts

Gadu Gadu powraca!

Administrator

Banki wypowiadają wojnę Revolutowi. City Handlowy pobiera aż 8 proc. prowizji za doładowanie

Administrator

Parlament Europejski poparł ACTA2!

Administrator

Zostaw komentarz