Media

Youtube Music Premium i Youtube Premium już niedługo w Polsce!

Usługi subskrypcyjne YouTuba dotarły do Polski. Teraz możemy zdecydować się na wykupienie nowych płatnych subskrypcji od YT. Dla kogo są i z czym to się je?

YouTube Premium to nic innego jak zwykły YouTube pozbawiony jakichkolwiek reklam. Co więcej, została wprowadzona usługa, która pozwala użytkownikom smartfonów na oglądanie (słuchanie) Youtube nawet przy zablokowanym ekranie – nie żeby nie było to możliwe wcześniej, ale jak ktoś ma życzenie to może sobie sprawić. Dodatkowo dowolny materiał/film można pobrać i obejrzeć w trybie offline.

YouTube Premium to nie tylko możliwość oglądania filmów z zablokowanym ekranem czy pobierania treści. Subskrybenci otrzymują bowiem dostęp do YouTube Originals czyli bazy filmów oraz seriali.
Na tę chwilę wszystkie dostępne są w języku angielski, ale logiczne się wydaje, że wraz z uruchomieniem YouTube Premium w naszym kraju już niedługo powinny pojawić się polskie napisy czy lektor.

YouTube Music Premium może być alternatywą dla takich portali jak Spotify, TIDAL czy Apple Music.
Darmowa wersja YouTube Music pozwala na odtwarzanie muzyki w momencie gdy mamy dostęp do sieci, a dodatkowo co chwilę będziemy musieli wysłuchać licznych reklam. Wykupienie płatnej subskrypcji nie tylko usuwa reklamy, ale także pozwala tworzyć playlisty oraz zapisywać do pamięci urządzenia albumy czy pojedyncze utwory. YouTube Music dostępne jest zarówno na Androida, iOS jak i na komputery oraz laptopy.

A ceny?

Na koniec to, co misie lubią najbardziej – ceny usług!

Za Youtube Music Premium trzeba będzie zapłacić niecałe 20 zł miesięcznie. Sensowniejszym rozwiązaniem będzie zakup Youtube Premium w kwocie 23,99 zł.

Jeśli chcecie skorzystać z 3-miesięcznego darmowego okresu próbnego, to pamiętajcie, że macie na to jeszcze niecałe dwa tygodnie!

 

Related posts

Amerykański rząd uczy influencerów bycia influencerami

Administrator

Allegro wraca ze świąteczną reklamą, która chwyta za serce!

Administrator

Libre jeszcze nie zadebiutowała a już ma sprzeciwników!

Administrator

Zostaw komentarz