5G_TestMocy_500% – czyli żart na dużą skalę!

Na Facebookowych grupach różnej treści co raz częściej pojawiają się wpisy zaniepokojonych użytkowników, którzy na swoich listach dostępnych sieci WiFi odnajdują takie, które mają tajemnicze nazwy związane z wprowadzeniem sieci 5G w Polsce.

Daje się zauważyć nazwy takie jak 5G_TestMocy_500%, 5G_COVID19_105%, 5G_MASZT_200% – o co w tym chodzi?

Oczywiście jest to żart, który zapoczątkowali użytkownicy strony Wykop, z racji tego, że na świecie zdarzają się sytuacje palenia masztów 5G i powszechnego twierdzenia, że światowa pandemia i panujący COVID-19 są spowodowane wdrażaniem sieci 5G.

Oczywiście Internet jest bezlitosny i w całej Polsce ludzie zmieniali nazwy swoich sieci WiFi na wyżej wymienione, robiąc (straszny ale bardzo zabawny) żart swoim sąsiadom, którzy na swoich listach dostępnych sieci WiFi spotykali takie nazwy.

Powyższy screen w ciągu kilku dni obiegł Internet już kilka razy a pojawił się na jednej z „mamusiowych” grup.
Dla osób, które są nieświadome i nie mają żadnej wiedzy na temat 5G może być to straszne przeżycie, kiedy ujrzeli takie tajemnicze nazwy sieci, jednak duża ilość osób wie – jest to po prostu żart, który rozrósł się na ogromną skalę.

A Wy co sądzicie o tego typu żartach? Dla nas jest to mega zabawne ze względu na to, że powszechnie wiadomo, że 5G nie ma żadnego wpływu ani związku z panującym na świecie COVID-19.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *