Allegro Gadane – rusza nowy serwis giganta!

Allegro wprowadza na rynek nowość – Allegro Gadane!
Wystartował serwis, w którym użytkownicy Allegro mogą kontaktować się ze sobą, rozmawiać i rekomendować. Co więcej – dostęp do niego ma każdy, jednak udzielać mogą się tylko zarejestrowani.

Patrząc na nowy twór sprzedażowego giganta, widzę zamknięte forum Allegro, które było dostępne tylko dla nielicznych – dlatego większość użytkowników nie miała nawet pojęcia o jego istnieniu.

Na nowym forum znalazły się trzy główne kategorie: Dla sprzedających wraz z podkategoriami początkujący sprzedawcy i zaawansowani sprzedawcy, Dla kupujących oraz Blog Społeczności. Dzięki temu w stosunkowo łatwy sposób można odnaleźć interesujące nas tematy, a także założyć własne wątki, rozmawiając z grupą osób, która może zaproponować rozwiązanie naszego problemu.

Ogólnie wszystkie materiały zawarte na forum są dostępne dla wszystkich – aby czytać forum nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem.

A co z rzekomym konkurowaniem z Facebookiem? 

– Nie zamierzamy konkurować z innymi platformami społecznościowymi, bo w centrum zainteresowania użytkowników ma być Allegro. Na pewno nadal będziemy korzystać z narzędzi jakie oferują social media i także tam prowadzić komunikację, bo jesteśmy wszędzie tam, gdzie klient Allegro szuka pomocy i odpowiedzi na pytania związane z serwisem – mówi w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl Agata Stachowiak, public relations officer w Allegro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *