Cześć!

Instagram testuje nowe opcje przesyłania w aplikacji na PC

Publikowanie na Instagramie za pomocą telefonu jest rzeczą normalną. Sytuacja komplikuje się w momencie, kiedy musisz opublikować kilka/kilkanaście postów na kilku profilach. Nowo testowana opcja może być przydatna dla osób pracujących w mediach społecznościowych.

Zgodnie z odkryciem badacza aplikacji Alessandro Paluzziego , Instagram testuje nową opcję publikowania postów z wersji aplikacji na komputery stacjonarne.

Jak można zauważyć na screenie powyżej pochodzącym od Alesandro na górnym pasku aplikacji Instagram na komputery pojawił się znaczek “+” a po jego kliknięciu – pojawia się taki widok z prośbą o upuszczenie lub uploadowanie postu za pomocą przycisku. Obecnie taka opcja nie jest dostępna, jednak Instagram jest co raz bardziej przychylny i stara się udoskonalać aplikację na komputery.
Korzystając z nowej opcji przesyłania multimediów, użytkownicy mieliby wszystkie standardowe opcje oraz narzędzia do formatowania obrazu i filtry.

Wygląda na to, że już niedługo taka opcja może pojawić się w użytku – śledzimy na bieżąco poczynania socialowego giganta 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *