Oglądanie offline w HBO GO – już dostępne

Użytkownicy HBO GO doczekali się najnowszej aktualizacji – tej, która umożliwia oglądanie filmów w trybie offline! Teraz użytkownicy mogą pobrać film lub serial i oglądać go bez dostępu do Internetu. Niestety funkcja nie jest dostępna dla wszystkich.

FUNKCJA POBIERANIA FILMÓW I OGLĄDANIA ICH OFFLINE JEST DOSTĘPNA TYLKO NA URZĄDZENIACH, KTÓRE POSIADAJĄ SYSTEM ANDROID!

Nowa funkcja jest dostępna po ostatniej aktualizacji. Pobierać i oglądać materiały offline mogą tyko użytkownicy Androida 5.0 lub nowszego.
Niestety nie ma jasnej informacji, czy użytkownicy iOS mają czekać na opcję pobierania filmów – na chwilę obecną mogą obejść się tylko smakiem.

Użytkownicy mogą pobrać do 25 filmów lub odcinków seriali, a następnie będą mieć 30 dni na zobaczenie tych treści. Następnie zostaną one usunięte z pamięci telefonu czy tabletu, ale oczywiście będziemy mogli je ponownie pobrać. Co ciekawe, gdy zaczniemy oglądać dany film czy serial to mamy jedynie 48 godzin, aby zobaczyć go do końca. Nie do końca jest to zrozumiałe, bo jeśli nie zdążymy obejrzeć go w ciągu 2 dni to zostanie usunięty i trzeba będzie go wyszukać i pobrać ponownie.

Pobrać można bardzo prosto – pod danym materiałem jest opcja „Pobierz odcinki” – klikamy i materiał w ciągu kilkunastu minut ląduje na naszym urządzeniu.
Niestety nie ma opcji wyboru jakości pobranego filmu czy serialu. Jest ona dobierana automatycznie na podstawie prędkości sieci z jaką jesteśmy połączeni.

Nie wiadomo czy zostanie to dodane w kolejnych aktualizacjach – tak jak to, czy użytkownicy iOS będą mieli możliwość pobierania i oglądania filmów offline.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *