Cześć!

Snapchat dodaje nowe filtry i naklejki wspierając Miesiąc Dziedzictwa Wysp Azji i Pacyfiku.

Aby pomóc świętować Miesiąc Dziedzictwa Wysp Azji i Pacyfiku Snapchat udostępnia set naklejek i filtrów dla użytkowników zachęcając jednocześnie do świętowania.

Snapachat wyjaśnia:
„Aby uhonorować różnorodność doświadczeń APIDA, połączyliśmy siły z wieloma twórcami APIDA, w tym Jiqai Wang , Badal Patel  i Rachel Newman,  aby opracować serię filtrów„ I Am APIDA ”.To wszystko po to aby podnieść na duchu użytkowników Snapchata i zachęcić ich do wyrażania siebie i swoich tożsamości. Wydajemy również dodatkowe filtry i pakiet naklejek APIDA Pride, aby umożliwić użytkownikom Snapchata świętowanie ich dziedzictwa w wielu krajach, językach i kulturach, które tworzą społeczność APIDA ”.

Miesiąc Dziedzictwa Wysp Azji i Pacyfiku już trwa, a Snapchat stara się zapewnić swoim użytkownikom więcej możliwości dzielenia się swoim wsparciem – co jest szczególnie ważne w tym roku, biorąc pod uwagę wzrost przemocy na tle rasowym, do których dochodzi w części rejonów Azji.

Jest to ważna kwestia dla wszystkich, okazująca poparcie dla szerszej społeczności i solidarności z ludźmi z API. Może wydawać się, że nie jest to ważna rzecz – dodanie naklejki lub użycie obiektywu jako wsparcia – ale może to być właśnie to, że ktoś, kogo znasz zobaczy tą solidarność.

Warto się nad tym zastanowić i okazać wsparcie tam, gdzie możesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *