Cześć!

Spotify rozważa wprowadzenie własnych Stories!

Wszystko wskazuje na to, że Spotify postanowiło iść z duchem czasu. Zamierza wprowadzić nową funkcję znaną m.in. z Instagrama czy Snapchata. Jak miałoby wyglądać Storyline?

Jak podaje TechCrunch, Spotify testuje własną wersję Stories. Format udostępniania treści, znany doskonale ze Snapchata i Instagrama, w przypadku aplikacji do streamingu muzyki miałby nazywać się Storyline.

Jak juW przypadku Spotify wprowadzenie nowej opcji miałoby umożliwić artystom dzielenia się pomysłami, inspiracjami oraz szczegółami dotyczącymi powstawania utworów muzycznych. Byłoby to więc zbliżone do obecnie dostępnej funkcji Behind the Lyrics, jednak zamiast pojawiających się kart byłoby to wyświetlane niczym relacja. Pozwoliłoby to więc użytkownikom Spotify na przeglądanie materiałów w swoim tempie i dało wgląd to tego, ile jeszcze zostanie ich wyświetlone.

źródło: techcrunch.com
źródło: techcrunch.com

Obecnie Storyline jest testowane na urządzeniach z Android i iOS jednak obecnie testy odbywają się głównie w Stanach Zjednoczonych, jednak Spotify nie informuje gdzie jeszcze udostępnił (bądź jest w trakcie) dlatego obecnie pozostaje tylko czekać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *