Cześć!

Tiktok umożliwi zbiorcze usuwanie komentarzy oraz raportowanie w celu poprawy jakości korzystania z aplikacji.

TikTok dodał nową opcję, która umożliwi użytkownikom masowe usuwanie niechcianych komentarzy pod swoimi publikacjami zapewniając jednocześnie wygodę i kontrolę jakości wypowiedzi innych użytkowników pod swoimi filmami.

Jak widać na zdjęciu dostępna jest opcja zaznaczania więcej niż jednego komentarza w celu usunięcia go. Wystarczy przytrzymać komentarz a następnie użyć “ołówka”, który wyświetli się w lewym górnym rogu. Teraz masz opcję zaznaczenia więcej niż jednego komentarza do usunięcia 🙂

Ta funkcja jest najnowszym elementem w aplikacji TikTok i ma na celu zapewnienie większej liczby narzędzi do ochrony użytkowników i poprawy komfortu użytkowania, dając im więcej sposobów zarządzania interakcjami w aplikacji. 
TikTok niedawno dodał również narzędzia do filtrowania komentarzy i recenzji , dając użytkownikom większą kontrolę nad tym, które komentarze pojawiają się w ich filmach, a także nowe ostrzeżenia o potencjalnie obraźliwych uwagach w odpowiedziach widzów. 

TikTok informuje: Nowe narzędzia do obsługi komentarzy zbiorczych są wdrażane od dzisiaj i będą dostępne na całym świecie „w nadchodzących tygodniach”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *