socialnowpl@gmail.com

Zakładka ‚Obserwowani’ znika z Instagrama

Zakładka ‚Obserwowani’ znika z Instagrama

Jak udało mi się dowiedzieć, jeszcze w tym tygodniu zakładka „Obserwowanie” zniknie na dobre z Instagrama. To jedna z najstarszych funkcji Instagrama jaka była dostępna w aplikacji.

Niech pierwszy kamieniem rzuci ten, który nie podglądał aktywności swoich znajomków w tej zakładce. Wydawać mogłoby się, że robią to wszyscy – a okazuje się, że według head’a Instagrama ta funkcja jest w większości zapomniana i dlatego decydują się na jej usunięcie.

Okazuje się, że części użytkowników opcja zniknęła już w sierpniu jednak z racji tego, że były to głównie osoby, które nigdy z niej nie skorzystały to nie zrobiło to na nich większego wrażenia. Teraz Instagram idzie na całość deklarując, że do końca tego tygodnia aktywność zostanie usunięta wszystkim użytkownikom.

Gdy zmiany wejdą w życie zniknie zakładka „Obserwujący” i zobaczymy po prostu klasyczną naszą aktywność (obecna zakładka „Ty”).
Podstawowym powodem usunięcia funkcji jest „uproszczenie” korzystania z aplikacji a także to, że według Instagrama duża część użytkowników nawet nie miała pojęcia o istnieniu tej zakładki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *